Elektronik Sigara Nedir ? Nasıl Kullanılır ?


5

YENİ TREND ELEKTRONİK SİGARALAR ??

Yüzyıllardan bu yana Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan Sigara kullanımını nasıl azaltabiliriz veya Sigara kullanımını Nasıl bırakabiliriz Sorularının cevabı olarak gösterilen Elektronik Sigara Hakkında Sizlere bilgiler vereceğiz..

İnsanoğlunun sigara ile bağlantısı uzun yıllar önce başlamış olup Sigaranın Avrupalı kaşiflerin Kuzey Amerikaya gidip, oranın yerli halkıyla barış çubuğu tüttürmesine kadar uzanan çok eski bir tarihçesi vardır.Nitekim sigara geçmiş yıllarda tedavi amacıyla kullanılmış olsa da günümüz kullanımı çok farklı işlemektedir.İçerisinde barındırdığı zararlı kimyasallar ile insanlara olumsuz etkiler bırakmanın yanında Bütçemizide derinden etkilemektedir..

Konumuza dönecek olursak eğer, Sigaranın bu zararlı etkilerden kurtulmak ya da sigara kullanımı azaltmak için son dönemlerde Elektronik sigara kullanımı oldukça arttı.Bunun sonucunda Hayatında Elektronik sigara kullanmayan  kişilerin, Elektronik sigaraya merakları iyice artmış durumda.Tek seferliğine alıp uzun yıllar kullanıp hem bütçemizi olumlu etkileyecek ? ve hem de Sigara kullanımını bize aratmayacak bir Cihaz mı ? Gelin bu soruların cevabını birlikte tartışalım..

Kullanan çoğu insanın Sigarayı bırakmasında oldukça fayda sağlayan Elektronik Sigara, Dünyada oldukça çok kullanılan ve İnternet üzerinden temin edilmesi oldukça kolay olan bir üründür.Bunun için Elektronik sigara satışı yapan öncü web siteleri ile elbette karşılaşmışsınızdır.Bu web sitelerine Google aracılığı ile ulaşabilir ve Sizlerde ürünü evinize kadar getirtebilirsiniz.

PEKİ ELEKTRONİK SİGARA NASIL KULLANILIR ?

Elektronik sigaranın onlarca çeşidi olup Elbetteki fiyat düzeyleri farklılık göstermektedir.İşin sonunda hemen hemen hepsinin Kullanma prensibi aynıdır.İsteğinize göre E-sigaranın yakıt deposuna konan Aroma(Likit) ile Yakıt deposu doldurulur ve Güç Düğmesinden Cihaz Açılır.Cihaz açıldıktan sonra Elektronik sigara Likiti Emerek sizlere buhar vermeye başlar.Bunun sonucunda Çeşitli meyveler ile hazırlanan aroma tadını derinden hissedersiniz.Kısaca Elektronik Sigara çalışma prensibi bu şekildedir.

ELEKTRONİK SİGARA ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ?

Ürünün herşeyden önce orijinal olması gerekmektedir.Orijinal olmayan ürünlerde patlama riski vs artmaktadır.Orijinal olup olmadığını anlamak oldukça basit bir işlemdir.Hangi marka E-sigarayı almışsanız, resmi sitesi aracılığı ile E-sigaranın kutusunda bulunan kod ile cihazı sorgulatabilirsiniz.

Cihazın kutusundan açılmamış olması gerekmektedir.

Bütün bu detaylara dikkat ettikten sonra şunu da belirtmeliyiz ki:

Elektronik Sigara sigaradan daha az zararlı vs durumu yoktur.Her iki nesnede Akciğerlerimize ve İnsan vücuduna olumsuz etkiler bırakmaktadır.Amaç sigarayı bırakana dek size yardımcı olması olayıdır.

E-Sigara aldıktan sonra kurulumu vs oldukça basittir.İçerisinden çıkan Atomizer, Coil ve Başlığı birleştirdikten sonra E-Sigara kullanıma hazır hale gelmektedir.Genellikle açma kapama düğmesine 5 defa arka arka basılarak açılmaktadır.Yine aynı şekilde 5 defa arka arkaya basılarak kapanmaktadır.Açma kapama düğmesine 1 defa uzun bir şekilde basmanız sonucunda ise cihazın renklendirme sistemini zevkinize göre ayarlayabilirsiniz..Bütün Bunları yaptıktan Sonra Keyifle E-sigaranızın keyfine varabilirsiniz.

PEKİ ALİEXPRESSTEN ELEKTRONİK SİGARA ALINIR MI ?

Konu E-sigara olunca Burayıda atlamak olmaz.Elektronik sigara konusunda Sıkça sorulan bir soru olan Aliexpress aracılığı ile Elektronik sigara alınır mı sorusu kullanıcıların ve ya kullanıma ilk defa başlayacak olan  arkadaşlarının kafasını oldukça kurcalamaktadır.Sorunun cevabına gelir isek: Aliexpress aracılığı ile Elektronik sigara alan yüzlerce müşteri vardır.Bu konuda oldukça kaliteli iş yapan site sayesinde insanlar güvenli alışverişin tadına varmaktadır.Türkiye piyasasına göre daha uygun fiyata gelen E-sigaralar oldukça kaliteli ve sizlerin ihtiyacınızı görecek seviyededir.Lafın kısası Aliexpressten Aldığınız E-sigaralar gayet kaliteli ve sizleri tatmin edecek seviyededirler.


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

5
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

4 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elektronik sigaralar, ucuza kaçılmazsa eğer kullanışlıdır. Ucuz olan kalem elektronik sigaralarda koruma olmadığı için likit akıntı yapabilir ve bataryaya deydiği anda patlama yapar. Ben kullanıyorum gayet memnunum. Zevk için de içebilirsiniz. Eğer zevk için içerseniz nikotinsiz sigaralar tavsiyemdir.

  2. Aliexpress den elektronik sigara alınır mı diye merak ediyordum kafamı karıştırıyordu cevabımı aldım çok teşekkür ederim.

  3. Elektronik sigara almayı neredeyse bir yıldır düşünüyorum fakat ısınmalardan dolayı oluşabilecek patlamalardan oldukça çekiniyorum.