Oyun Videosu Çekerek Para Kazanılır mı?


1

Herkese merhaba, youtube’a çekeceğiniz oyun videolarını yükleyerek para kazanabilirsiniz. Evet evet yanlış okumadınız çektiğiniz oyun videoları ile kazanç elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve oynamaktan zevk aldığınız oyunları videoya kaydederek ardından çektiğiniz videoyu editleyip youtube yükleyebilirsiniz. Herhangi bir oyunda iyisiniz ve kendinize güveniyorsanız ve yeteneklisinizdir. Bu yeteneğiniz size kazanç elde etmenize yarar. İstediğiniz oyunun videolarını yükleyip sağlamca ve ilgi çekecek vaziyette renderladıktan sonra videonuzun izlenmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki videonuz her ne kadar gösterişli olursa o kadar ilgi çeker. İlgi çekmesi = izlenme, izlenme = kazanç.

Ne tarz oyun videoları para kazandırır?

Para kazandırması için oyun ayrımı yapılmaz. İsterseniz mario oynayıp onu videoya çekebilirsiniz. Bu size kalmıştır.

Şöyle birde hatırlatma yapalım.

PewDiePie her youtube kullanıcısı mutlaka bilir, bilmese tanımasa bile mutlaka duymuştur. PewDiePie ilk youtube videosu olan Minecraft sayesinde kazanç sağlamaya başlamıştır.

Minecraft günümüzde çok popüler ve geçtiğimiz yıllarda da her zaman popüler olmuştur. Eğer minecraft oyuncusu iseniz ve kimsenin bilmediği veyahutta fazla bilinmeyen bilgilere sahipseniz ve oyundaki taktikleriniz inanılmaz ise bu iş için bir video çekebilir ve youtube’a yükleyebilirsiniz.

 


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

1
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

4 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Başkan Mustafa, her türlü video çekerek youtube sayesinde kazanç elde etmeniz mümkün. Herhangi bir video sınırlaması yok. 🙂