V-Moda’nın Güncellenmiş Crossfade 2 Kablosuz Kulaklığı


1

V-Moda’nın Crossfade kulaklıkları her ne kadar tasarımsal başarılı bir ürün olmasa da Ses kalitesinden dolayı tercih edilen bir ürün olmayı başarmıştır. Kulaklık piyasasına giriş yapan V-Moda ürünlerini dudak uçuklatan fiyatlar yerine hem kaliteli hemde uygun fiyatlı ürünler çıkarak kısa bir zamanda tanınmış bir markadır.

V-Moda'nın Güncellenmiş Crossfade 2 Kablosuz Kulaklığı 4

V-Moda’nın ilk piyasaya sürdüğü Crossfade kulaklıkların da tasarımlar her zaman sade bir konpsette uygun olarak tasarlanmış.

V-Moda'nın Güncellenmiş Crossfade 2 Kablosuz Kulaklığı 2 Patikli Penguen

Ama bir ürün her ne olursa olsun ilk dış görünüşe bakıldığını hepimiz biliyoruz. V-Moda artık sadeliği bir köşeye bırakarak Crossfade 2 Wireless Modelinde hem sağlam özellikler hemde şık bir tasarım ile tekrardan piyasadakilere resmen ” Ben daha ölmedim bro..” dedi.

V-Moda Crossfade 2 Modeli kablosuz olarak piyasaya sürüldü.

V-Moda'nın Güncellenmiş Crossfade 2 Kablosuz Kulaklığı 3

Crossfade 2’nin özelliklerine şöyle ufaktan bir bakacak olursak;

  • Kablosuz olması sayesinde kablonun birbirine dolaşmasından ve o saatlerce kabloyu birbirinden ayırma cebelleşmesinden bizleri kurtarmış
  • Sağlam pil ömrü ile zırt bırt şarjın bitmesini bir nebze olsun engellemişler ama her ne kadar kablosuz bir ürün olduğunu bilsekte elbet bir kaç hafta sonra tam birşeyler izlerken veyahutta dinlerken biten şarj yüzünden evde veyahutta orda burda duymaya alışık olacağınız laf ” Başlayacam artık ha! Kaç saat gidiyor lan bunun şarjı böyle hemen bitiyor? ” tabi bu laf zaman zaman küfüre dönecektir ve bir kaç ay sonra dolapta kuytu bir kısımda yerini alacaktır. Sonra ver elini telefon kulaklığı  😎
  • Biraz sitem etmiş olsakta özelliklere devam edelim. 🙂 Crossfade 2 Wireless Modelinde kulak yastıkları daha da kalınlaştırılarak dış sesin gelmesini engellemişler ve müzik sesini korumasını sağlamışlar.

Gelelim fiyat konusuna;

V-Moda Crossfade 2 Wireless Gümüş ve Altın Modelinin Fiyatı: 350$ 

V-Moda Crossfade 2 Wireless Siyah ve Beyaz Modelinin Fiyatı: 330$ olarak satışa sunuldu.

V-Moda'nın Güncellenmiş Crossfade 2 Kablosuz Kulaklığı


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

1
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir