Anılardaki Fotoğraflar, Geleceğin Tarayıcısıyla Buluşuyor: PhotoScan


0

Artık bir resmin fotoğrafını çekmekle yetinmek zorunda değilsiniz. Otomatik kenar algılama, perspektif düzeltme ve akıllı döndürme özellikleriyle ileri düzeyde dijital taramalar gerçekleştirin. Bu tarama sayesinde eski fotoğraflarınızı daha kaliteli bir hale getirebileceksiniz. Google’ın yapmış olduğu PhotoScan uygulaması şimdiden Android platformunda iyi bir sıraya yükseldi.

PhotoScan uygulamasını Android telefonunuza kurduktan sonra tek yapmanız gereken eski fotoğraflarınızı düz bir zemine yerleştirip PhotoScan uygulamasını açmalısınız.

anilardaki-fotograflar-gelecegin-tarayicisiyla-bulusuyor-photoscan-2-patikli-penguen

Ardından PhotoScan uygulaması, size kullanım adımlarında yardımcı olacaktır. PhotoScan sayesinde eski fotoğraflarınızı sadece 4 Adım ile dijital ortama aktarabileceksiniz. Dijital ortama aktardığınız fotoğrafınızı dilediğiniz gibi arşivleyebilir veyahutta sosyal medya mecralarında paylaşabilirsiniz.

Eski fotoğraflarınızı, telefonlarınızın kamerası ile çektiğiniz zaman mutlaka fotoğrafı koyduğunuz zemin görünecektir. Fakat PhotoScan sayesinde böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Aksine daha kaliteli bir şekilde dijital ortama aktarabileceksiniz.

PhotoScan’in kullanım videosuna bir göz atalım;

https://www.youtube.com/watch?v=MEyDt0DNjWU


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

0
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir