Yeni Yılın Bombası: SHOOTER


-1

Günümüz de sağlam dizi bulmak bi hayli zor. Prison Break ve Breaking Bad bittikten sonra izleyecek başka dizi kalmadı. Her ne kadar Game of Thrones’in eski bölümlerini izlesek de artık bir aşamadan sonra zevk vermemeye başlıyor. Her canımız sıkıldığında hemen dizi sitelerine göz atıyoruz. ” Acaba yeni bir dizi var mı? ” diyerekten. Fakat hep gözlerimizin aşina olduğu dizilere rastlıyoruz. Patikli Penguen editörlerimizden film ve dizi manyağı olan ” Hakan Harputlu ” editörümüze öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Bu konuda onun fikir ve düşüncelerine dayanaraktan böyle bir haber yayınlıyoruz.  Hakan Harputlu‘nun yeni dizi olarak önerdiği Shooter namı değer Bob Lee Swagger dizisini detaylı bir şekilde inceledik.

Shooter dizisi kendi tarzını adıyla belli ediyor. Yeni çıkan bu dizimiz, 2007 Senesinde çıkan ” Shooter ” filminin devamı olarak sürdürülüyor. 2007 Senesinde çıkan filmde olaylar birden fazla olmasa bile tek bir olayı detaylandırılarak konu edilmişti. 16 Kasım 2016 Tarihinde Shooter filmi dizi olarak tüm dizi sitelerinde yayınlanmaya başladı.

Hemen sizlere 2007 Senesinde çıkan filmi hatırlatalım, en iyi sahnelerden biri.

IMBD’den 7,5 ortalama alan Shooter dizisi, fazlasıyla izleyici kitlesine sahip olduğunu anladıktan sonra dizinin devamını seri bir şekilde getirmeye çalışıyor. Her çarşamba günü yeni bölümü yayınlanan Shooter dizisi büyük bir hızla büyüyor. Bu dizi de konular gerçekten uydurma ve baştan sağma konulardan oluşmuyor. Olayların hepsi detaylandırılmış ve dizi içeriğinde ki kişiler, rollere en uygun kişiler olarak seçilmiş. Eğer aksiyon seven birisiyseniz mutlaka bu diziye başlamalısınız. Şuanda tüm dizi sitelerinde en son çıkan 4. bölümü mevcut. Her çarşamba yeni bölümlerini kaçırmadan izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bölümler hakkında Spoiler(ipucu) vermiyoruz. Filmin sadece bir kaç fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. 🙂

Yeni diziden bir kaç fragman;

https://www.youtube.com/watch?v=-adJTBEtugs


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

-1
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir