Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?
2014 Yılının Son ayı vizyona girmiş ve Reyting rekorlarını alt üst eden, İlk günden bu yana seyirci sayısını her geçen gün artıran Diriliş Ertuğrul Dizisi 5. Sezon Devam edecek mi ?

Gerek oyuncu kadrosu ile gerekse yönetim kadrosu ile büyük emekler sonucu kendini sevdirmeyi başaran Diriliş Ertuğrul Dizisi 5. Sezon Gösterime Girecek mi ? Yapımcısı Mehmet BOZDAĞ Ser verip Sır vermiyor.Lakin Bir diziyi bu seviyelere getirip üstelik milyonlarca seyirci kapasitesinin oluşmasını sağladıktan sonra Diziyi bitirmesi elbette seyircileri üzecektir.Beklentimiz Dizinin devam etmesi yönündedir.

Peki Diriliş Ertuğrul Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

Muhtemelen Eylül Ayının başlarında dizinin ilk Teaser’i Verilir.Ardına İlk fragman verilerek 1 hafta sonra Diriliş severler ekran başında olur.

Diriliş Ertuğrul 5. Sezonda Bizleri Neler Bekliyor ?

Her sezon sevilen oyunculardan birkaçı senaryo gereği diziden ayrılmışlardır.Bildiğimiz Üzere 4. Sezonda Halime sultan ölmüştür ve Seyircileri derinden üzmüştür.5. Sezonda Haime ana Ölecektir.Ertuğrul Bey Özel bir makyajla yaşlandırılıp Oğlu Osman’ın asıl rol oynaması bekleniyor.3. ve 4. sezonda olduğu gibi Ertuğrul’un Tek Düşmanı NOYAN olacaktır.Kendisini oynadığı Rolden Dolayı sevmeyenlerin olduğu kadar oynadığı rolün hakkını vermesi dolayı ile belli kesim tarafından sevilen Noyan’ı Tebrik edemeden geçemiyeceğim.

 

Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Vizyona Girme Tarihi Ne Zaman ?

Her Sezon olduğu gibi bu sezonda Eylül ayında vizyona girmesi bekleniyor.Yaşanacak hava şartları vs aksi durumlarda Bir kaç hafta sarkma yaşanabileceğini Şimdiden söylemek İsterim.Çünkü dizi oldukça zor şartlar altında çekilmektedir.

Başarılarından Dolayı Mehmet Bozdağ ve Ekibine Başarılar Dileriz..

Yukarıda da dediğimiz üzere bu yazdıklarımız gerek Sosyal medyadan, gerekse günlük yaşamdan alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.Sizler için topladığımız bilgileri makalemiz aracılığı ile sizlere ilettik.Belirttiğimiz tüm bilgiler tamamen tahmindir.Umarız tahminlerimiz kaliteli olur ve keyifle 5. sezonu izleriz.Bizler 5.Sezonun başlama tarihi hakkında resmi bir açıklama gelirse Web sitemizden sizlere aktaracağız.Bilginize Sunarız.

 

Beğen  
Yazar

Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir