Steam Grand Theft Auto V %40 Büyük İndirim


2

Gta v Franklin Chap Patikli Penguen

Steam Yaz Piknik İndirimi 2016 Listesinin En Çok Satanlar listesinde taht kurmuş olan oyunu Grand Theft Auto V karşınızda. Bir çok bilgisayar kullanıcısının hayali olan GTA 5 uzun bir aradan sonra büyük bir indirime girdi. Ve bu indirim de Steam Yaz Piknik İndirimi 2016’a denk geldi. Steam mağazasında GTA 5’in fiyatlarını her ne kadar her gün kontrol etmiş olsakta hiç bir zaman 200 TL’nin altında görmeye alışık değiliz. Her bilgisayar kullanıcısı bir gün olsun Grand Theft Auto V oynamıştır. Ama bu oynamalar hep 3. parti siteler aracılığı ile indirilip oynanmıştır. Fakat şu bir kesin Grand Theft Auto V’i Online oynamak apayrı bir dünya.

Steam mağazasından %40 İndirimli Grand Theft Auto V 107,40 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Temmuz 4 Akşam Saat 20:00’da sona erecek olan bu indirim kampanyasını kaçırmayın. 4 Temmuzdan sonra GTA 5’in fiyatı, eski fiyatı olan 179 TL’e yükselecek. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden birikiminiz varsa GTA 5’i 4 Temmuz Saat 20:00’a kadar satın almanız. Aksi halde bir daha bu kadar büyük bir indirim yakalamak imkansız olabilir.

Evet diyebilirsiniz, ” Tek seferlik bir indirim değil ya illaha bir gün yine indirime girecektir o zaman alırım. ” demekte haklısınız. Fakat indirimin ne zaman geleceği belli değildir. Bu gün 107,40 TL sahip olmak varken yarın bir gün %15 – %20 indirime girdiğinde arada 20-60 TL aralığında fiyat oynayacaktır.

O yüzden size tavsiyemiz Grand Theft Auto V Steam oyun arşivinize eklemenizdir.

Biz Patikli Penguen ailesi olarak fırsat ve indirim kaçırmayı sevmediğimiz için oyun arşivimize ekledik. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug3WI


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

2
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir