Counter-Strike: Global Offensive %50 Büyük İndirim


1

Counter Strike Global Offensive Patikle Penguen

Herkese merhaba, evet başlıkta okuduklarınız birebir doğru. Counter Strike Global Offensive %50 Büyük İndirim ile Sadece 12 TL. Evet evet önceden 24 TL idi. Ama Yaz Piknik İndirimi sayesinde CS Go’ya artık sadece 12 TL’e sahip olabileceksiniz. Her oyuncuda Counter Strike’nin yeri apayrıdır. GTA 5 bi yana CS Go bi yana. Çocukluğumuzda yön tuşlarıyla oynadığımız Counter Strike 1.5 artık yerini yep yeni yüzü olan Counter-Strike: Global Offensive’ye bıraktı. CS GO her Steam oyuncusunun bir gün mutlaka ama mutlaka oynaması gereken bir oyundur.

Eski zamanlarda Counter-Strike: Global Offensive 24 TL olduğu için Steam kullanıcıları oyunu temin etmekte maddi açıdan zorlanıyordu. Nedeni ise herkes Steam kullanıcısı olabilir ama steam kullanmaya başlayan bir kişi mutlaka bir oyun alacaktır ki Steam kullanmaya başlar. İlk oyununu satın aldığı için sağda solda bir birikimi olmadığından dolayı CS GO’ya 24 TL vermekte zorlanabiliyordu. Fakat bu Yaz indirimi hızır gibi koştu yetişti. 24 TL vermek neree.. 12 TL vermek nere. Arada dağlar kadar fark var. Eğer sizde CS Go oynamak istiyorsanız ve kafanızda soru işareti varsa hemen aklınızdan soru işaretini atın ve 12 TL bütçe ayırarak 4 Temmuz Saat 20:00’a kadar CS GO’ya sahip olun.

Tekrardan hatırlatma; Biz Patikli Penguen ailesi olarak fırsatları ve indirimleri kaçırmayı sevmediğimizi biliyorsunuz. Bu yüzden Steam oyun kütüphanemize Counter-Strike: Global Offensive de ekledik. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=RA2HFRlnM14


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

1
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir