Ücretsiz En İyi 3 Mobil VPN


2

Yeri geldi bir araştırma esnasında, yeri geldi sosyal medya uygulamaları için sürekli bir VPN arayışına giriştik. Baktık olmuyor hemen bir VPN indirip bu işi çözüme kavuşturmak istiyoruz. Google Play Store’ye girdiğimizde önümüze binlerce VPN çıkıyor ve hangisinin daha iyi ve sorunsuz çalıştığını bilmiyoruz. Her ne kadar ilk sırada çıkan VPN’leri indirsekte zaman zaman bu uygulamalar bile çalışmayabiliyor. Bizde sizler için Google Play Store’den Ücretsiz olarak indirebileceğiniz, sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz 3 En İyi VPN’i listeledik. Şöyle bir hatırlatma yapmakta fayda var; listemizde ki 3 uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bazı durumlarda herkeste sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde çalışan VPN uygulamaları sizin telefonunuz da çalışmayabilir. Bu durumda yapabileceğiniz alternatif yol yok. Her ne kadar telefon Bağlantı Ayarlarında bir düzenleme yapmanız gerekse de bu ayarları düzenlemeniz durumunda aksi bir durum oluşabilir. O yüzden listemizde ki indirdiğiniz bir VPN eğer çalışmasa da bir diğer alternatif olarak belirttiğimiz VPN’i indiriniz.

Ücretsiz En İyi 3 Mobil VPN 2 Patikli Penguen

Sizleri daha fazla meraklandırmadan Ücretsiz En İyi 3 VPN listemize geçelim;

1. Turbo VPN – Unlimited Free VPN

Turbo VPN, listemizin birinci sırasında şiddetle önereceğimiz en iyi VPN’dir. Sorunsuz, sıkıntısız ve hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz tek VPN desek yeridir. Listemizde ki diğer 3 VPN de başarılı fakat hiç biri bir Turbo VPN olamaz. Merak etmeyin Sponsorumuz felan değiller sadece işlerini gayet iyi yaptıkları için övüyoruz. Ve Patikli Penguen ailesi olarak kullandığımız en iyi VPN’dir. Turbo VPN ile her türlü erişime kapalı siteye giriş sağlayabilirsiniz. Stabil ve Kullanışlı bir arayüze sahip olması sayesinde daha önce hiç VPN kullanmamış biri için kolay kullanım sunar. Hızlı bağlantısı sayesinde, internet sitelerine çok hızlı bir şekilde bağlanabilir ve herhangi bir bağlantı sorunu yaşamazsınız. Ekstra bir özelliği ise; Turbo VPN, sayesinde kullandığınız sosyal medya uygulamalarına giriş yaptığınızda farklı ülkelerden bağlanabilirsiniz.

Turbo VPN İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayın

2. VPN Free

VPN Free, uygulaması ağırlık olarak internet tarayıcınız da erişim sağlayamadığınız siteler için erişim sağlamanız için önerilir. Telefonunuz da ki sosyal medya uygulamalarına giriş yaptığınızda VPN devreye girmez sadece tarayıcınızda VPN devreye girer ve erişim sağlayamadığınız her siteye rahatlıkla hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bir den fazla ülke seçimi sayesinde sizin istediğiniz herhangi bir ülkeye bağlanarak IP’nizi değiştirebilirsiniz.

VPN Free İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayın

3. Hideman VPN

Gönüllerin fedaisi desek yeridir. Hideman VPN her bilgisayar kullanıcısın vazgeçilmez En İyi VPN uygulamasıdır. Hideman VPN, Play Store de yayınlanmadan önce ilk bilgisayarlar da kullanıma sunulan Hideman VPN çok başarılı bir VPN’dir. Hideman VPN’nin bir diğer dezavantajı ise şudur; Günlük bir bağlantı limitiniz vardır. Örnek 24 Saat içerisinde en fazla 2 saat VPN kullanabiliyorsunuz. Bunun başlıca nedenleri şunlar; Hideman VPN çok fazla ülkeye bağlanmayı sağlıyor ve piyasa da ki her VPN’den daha verimli bir şekilde çalışıyor. Aklınıza gelebilecek program, uygulama, tarayıcı vb. her konuda IP’nizi komple değiştiriyor. Diğer VPN’ler gibi sadece tarayıcı için IP’nizi değiştirmiyor aksine tüm her yerde ki IP’nizi değiştiriyor ve bunun bir avantajı ise; Uygulama ve program kullanırken IP’nizi değiştirerek her türlü site ve uygulamaya erişim sağlayabiliyorsunuz.

Hideman VPN İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayın

Düşüncelerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilir ve bu konu hakkında tepkinizi bizlere Emojiler aracılığı ile belirtebilirsiniz. 🙂


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

2
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir