En İyi Ücretsiz 3 Selfie Uygulaması


2

Herkese merhaba, günümüzün vazgeçilmezi olan telefonlarımız da her anı ölümsüzleştirmek istiyoruz. Yeri geliyor çok sevdiğiniz aileniz ile berabersiniz yada arkadaş çevreniz ile bir anı ölümsüzleştirmek istiyorsunuz ve bu durumda hemen telefonları çıkarıp o anı ölümsüzleştirmek için bir fotoğraf çekmek istiyorsunuz. Telefonlarımızın her daim ön kamera megapikselleri tatmin edici olmadığı için bazen arka kamera ile çekmeyi istiyoruz. Ama arka kamera ile fotoğraf çekerken dezavantajları fazladır. Bu konuya örnek vermek gerekirse;

Arka kamera ile fotoğraf çekerken kendimizi göremeyiz ve ne tarafı çektiğimizi sadece tahminler doğrultusunda fotoğrafı çekeriz. Yada aramızdan 1 kişi o fotoğrafı çekecek ve kendisi o karede yer almamış olacak. İşte bu gibi durumlarda devreye ön kamera yani Selfie çekinmek geliyor. Selfie çekinmek için telefonlarımız ön kamerası ne kadar iyiyse o kadar kaliteli fotoğraflar çekebiliriz. Ama velakin artık selfie programları sayesinde ön kameramızın piksellerinin bir önemi fazla kalmadı desek yeridir. Tabi şimdi ön kamerası sağlam olan arkadaşlarından hakkını yemeyelim.

Selfie çekinmek her daim iyidir ve o kareyi çekerken kendimizi görebiliriz ve böylelikle herkesi kareye alırken görebiliriz ve ona göre telefonumuzun açısını değiştirebiliriz.

Hemen En İyi 3 Ücretsiz Selfie Uygulamalarına göz atalım.

  • Retrica

Retrica Patikli Penguen

Retrica programı günümüzün en iyi selfie programları arasında tahtını kurmuş bir programdır. Gerek ön kamera, gerek arka kamera ve geniş filtre seçenekleri ile birinci sıramızı retrica alıyor.

En İyi 3 Ücretsiz Selfie Uygulaması

Android – Google Play Store’den İndirmek İçin Tıklayınız

Apple – App Store’den İndirmek İçin Tıklayınız

  • B612

B612 Patikli Penguen

Son zamanlarda yeni çıkması ile kısa bir zaman içerisinde ilk sıralara kadar yükselmeyi başaran B612 selfie programı bir çok yeni özellikleri ile ilgi çekici hâle geldi. Retrica’dan daha kullanışlı olması da cazibesi.

B612 Patikli Penguen 2

Android – Google Play Store’den İndirmek İçin Tıklayınız

Apple – App Store’den İndirmek İçin Tıklayınız

  • Snapseed

Snapseed Patikli Penguen 2

Google şirketinin yapmış olduğu yeni fotoğraf uygulaması. Selfie ve filtre açısından zenginliği ile dikkat çeken bu uygulama, sadece selfie fotoğraflar ile kalmıyor galeri de ki tüm fotoğrafları düzenleyebiliyorsunuz.

Snapseed Patikli Penguen

Android – Google Play Store’den İndirmek İçin Tıklayınız

Apple – App Store’den İndirmek İçin Tıklayınız


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

2
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir