En İyi 3 Mobil Oyun


1

Akıllı telefonlarımız ile arada sırada Google Playi ziyaret etsek bile bir türlü yeni oyunlardan haberdar olamıyoruz. Sürekli arkadaşlarımızın önerdiği oyunlara göz atıyoruz bazen önerdikleri oyunları beğeniyoruz bazen ise tarzlarınız hiç uyuşmuyor..

İşte bizde size bu konuda, yeni fırından çıkmış ücretsiz 3 şahane mobil oyunu paylaşacağız. Bu 3 şahane oyun arasında mutlaka seveceğiniz bir oyun olacaktır. Sizleri daha fazla sabırsızlandırmadan oyunlarımıza geçelim.

Listemizin ilk sırasında tahtanı kurmuş olan oyunumuz;

en-iyi-3-mobil-oyun-fifa-mobile-futbol-patikli-penguen

FIFA Mobile Futbol

Her ne kadar FIFA’yı PC ve Konsol cihazlarda görmeye alışkın olsakta “ELECTRONIC ARTS” geçtiğimiz günlerde Google Play mağazasına sürdüğü FIFA Mobile Futbol oyunu ile şimdiden gündeme gelmeye başladı. Oyunun çıkışı ile Mağaza da ilk sıralara gelmesi de kimsenin gözünden kaçmaz oldu. Tabi bizimde.. 🙂

en-iyi-3-mobil-oyun-fifa-mobile-futbol-patikli-penguen-2

 

FIFA Mobile  Futbol oyunun özelliklerine kısaca değinmek gerekirse;

FIFA Mobile, 30’un üzerinde lig, 650 futbol takımı ve 17.000 futbolcuyla gerçeğe uygun bir futbol deneyimi sunuyor. Oyunda kendi takımınızı kurabiliyorsunuz. Takımınızın kadrosunu ve taktiklerini düzenleyebiliyor ve başarılar elde edebiliyorsunuz. Bir Lig’e katılma şansını yakalayabilirseniz takımınızı rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

FIFA Mobile – Futbol İndirmek için tıklayabilirsiniz.

en-iyi-3-mobil-oyun-fifa-mobile-futbol-patikli-penguen-2

en-iyi-3-mobil-oyun-mobile-legends-bang-bang-patikli-penguen

Mobile Legends: Bang Bang

İşte.. Google Play’de görmeyi hiç beklemediğimiz o harika oyun League of Legends.. Bilgisayar da oynadığımız League of Legends oyununu birebir olmasa da mobile uyarlamışlar.

en-iyi-3-mobil-oyun-mobile-legends-bang-bang-patikli-penguen-2

Oyunun yapımcısı her ne kadar Riot Games olmasa da oyunun grafikleri, herolar ve rahat oynanışı da gerçekten başarılı. Eğer sizde LoL oyuncusu iseniz mutlaka ” Mobile Legends: Bang Bang ” oyununu mobil cihazınıza indirip oynamalısınız.

Mobile Legends: Bang Bang İndirmek için tıklayabilirsiniz.

en-iyi-3-mobil-oyun-mobile-legends-bang-bang-patikli-penguen-3

pewdiepies-tuber-simulator-patikli-penguen

 

PewDiePie’s Tuber Simulator

Dünyaca ünlü Youtuber “PewDiePie” 3. oyunun Google Play‘e sundu. Her ne kadar oyunu yeni çıkmış olsa da Ücretsizler ve En Çok İndirilenler listesine girmeyi yakalamış olsa da bu oyundan daha güzel “Youtuber Simülasyon”ları mevcut. PewDiePie‘nin yeni çıkarttığı bir oyunun bir anda Google Play‘de ilk sıralara gelme nedeni Youtube kanalında ki 48 Milyon Abonesi olmasıdır.

pewdiepies-tuber-simulator-patikli-penguen-2

Milyonlar tarafından tanınan Youtuber ilk çıkartığı oyunu ücretli olarak piyasaya sürmüş olsa da 2. ve 3. oyunu olan; Tadpole Tap ve PewDiePie’s Tuber Simulator oyunlarını ücretsiz bir şekilde piyasaya sürdü.

PewDiePie’s Tuber Simulator indirmek için tıklayabilirsiniz.


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

1
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir