Facebook Instant Nedir ?


0

Facebook Instant Nedir

Facebook teknolojik gelişimler ile kendini günden güne geliştirmekte olan ve en yaygın şekilde kullanılan sosyal paylaşım sitesidir. Facebook’un son yenilikleri arasında Facebook Instant yer almaktadır. Facebook Instant artık aktif bir şekilde tüm yayıncıların kullanımına sunulmuştur.

Facebook Instant geçtiğimiz dönemlerde kısıtlı olarak hizmet sağlamaktaydı.  Facebook Instant Facebook’un tüm yayınlarını kendi içerisinde tutması amacı ile kullanılmakta olan bir uygulamadır. Facebook Instant ile haber yayıncılarının tüm içeriklerine çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

Facebook Instant Avantajı Nedir ?

Normal bir web sayfası üzerinden herhangi bir makaleye erişim sağlamak zaman kaybına yol açmaktadır. Yeni gelişen Facebook Instant uygulaması ile tüm görsellere, yorumlara ve içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Facebook Instant Ayrıcalığı

Facebook Instant ile yayıncılar kendi reklamlarını gösterebilir ve bu reklamlar üzerinden sağlanmakta olan tüm kazançları başka hiç kimse ile paylaşmadan direk kendisi alabilir. Ayrıca gelirin yanı sıra makalelerin kaç kişi tarafından takip edildiğinin de analizini yapabilmektedir.

 


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

0
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir