Diriliş Ertuğrul 4 Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Yayın Tarihi Belli Oldu mu ?


Yayınlandığı Günden Bu yana Milyonlarca Kişiye Çarşamba Gününü Sevdiren ve Oldukça Etkileyici ve Sürükleyici Senaryosuyla Diriliş Ertuğrul’u Bekleyenler İçin Yayın Tarihine Sayılı Günler Kaldı.Bu Makalemizde Patikli Penguen Ailesi Olarak Sizlere Diriliş Ertuğrul Dizisinin Yayın Tarihini ve 4. Sezonda Neler Olacak Bunları hakkında kısa Spoiler vereceğiz.Keyifli Okumalar..

ERRRRRRRRRRR

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLAYACAK ?

Milyonlarca Diriliş Ertuğrul sevenlerin aklında tek bir soru; “Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlayacak ? ” bizlerde sizler için bu makalemizde Diriliş Ertuğrul dizisinin yayın tarihini paylaşacağız.Bildiğimiz üzere Diriliş Ertuğrul Geçen sezon 91. Bölüm ile sezon finali yapmış ve Ertuğrul bey ağır yaralanmıştı.Bunun yanında Artuk Bey ve İshak’ta ağır yaralananlar arasındaydı.Öncelikle şunu söyleyelim ki Ertuğrul Bey ölmeyecek.Ertuğrul bey 93 yaşında Eceliyle Şehit olmaktadır.Dizinin en merak edilen kısımlarından biride Artuk Bey ve İshak’a neler olacağı ? Artuk Beyde diziye veda etmeyecektir.Artuk bey 4. Sezon ekranların başında yerini alacaktır.İshak’a gelince İshak, üzücü bir şekilde diziye veda edecektir.Her ne kadar ölümler üzücü olsa da senaryo gereği birilerinin ölmesi gerekmektedir.91. Bölüm bu şekilde sonlanmıştı.Şimdi gelelim Dizinin başlama tarihine..

turgut-alp

 

Dizinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ henüz sosyal medya hesaplarından hiçbir resmi açıklama yapmadı.Sezona en geç başlayan diziler arasında olan Diriliş Ertuğrul bu sezonda diğer dizilere nazaran biraz geç başlayacaktır.Geçen sezonun yani 3. Sezonun 26 Ekimde başlamasına bakarak Diriliş severlerin Bu sezonda Ekim ayında başlayacağına dair fikirleri bulunmakta.Nitekim bizim görüşlerimizde öyle.Geçen hafta Magazin muhabirlerine bir AVM çıkışında denk gelen Dizinin Ertuğrulu “Engin Altan Düzyatan” kısa bir açıklama yaptı ve “Henüz tatildeyiz, Çekimlere başlanmadı” tarzında ufak bir bilgi verdi.Bunun üzerine Diriliş izleyicileri Yayın tarihinin ekim ayına sarkacağı konusunda hem fikir oldu.Geçen Sezon 26 Ekimde gösterime girmişti.Bu sezon ise yayın tarihi 25 Ekim diye anılmakta.25 Ekim çarşamba gününe geliyor ve bu tarih Diriliş severleri oldukça heyecanlandırmış durumda.Bizlerde Bu tarihi iple çekmekte ve Diriliş Ertuğrul’un ne zaman başlayacağını merak etmekteyiz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 4. SEZONDA NELER OLACAK ?

Diriliş Ertuğrul 3 Sezonda da milyonları her bölümünde heyecanlandırmayı başarmış bir yapımdır.Bu sezonda oldukça heyecanlanmaya ve gerilmeye hazır olun.Bildiğimiz üzere 3. Sezon son bölümünde yani 91. Bölümde Ertuğrul, Artuk Bey ve İshak Yaralanmıştı.Ertuğrul ve Artuk Bey Diziye Devam edecek lakin İshak karakteri ölecektir.Ertuğrul bey sefere çıkma hazırlığındaydı lakin yolda pusu kurularak ağır yaralanmıştı.4. Sezonda Ertuğrul ve Yaralılar obaya getirilecek ve muhtemelen 4-5 bölüm Moğolları göremeyeceğiz.Zaten Ertuğrul Bey yaralanmadan önce Alpleriyle Kurttepesinde buluşma kararı almıştı.Beylerinin pusuya düştüğünü gören Alpler gelip Ertuğrul Beye yardım edeceklerdir.Muhtemelen Turgut, Ertuğrul Beyi Kurtaracaktır.Ertuğrul bey pusuyu Ares’in kurduğunu anlayacak lakin birşey yapamayacak çünkü ortada bir sulh meselesi vardır.Sulhun bitmesi demek Selçuklunun yıkılması demektir.Çünkü bir yandan Bizanslar, Bir yandan Eyyübiler, Bir yandan da Moğollar Selçuklu Devletini Kıskaca almıştır.Ve Muhtemelen 4. Sezonda Karacahisar Fethedilecektir.En önemlisi ise Noyan Karakteri diziye geri dönebilir çünkü Noyan’ın ölümü çok sıradan olmuştu.Genellikle Diriliş Ertuğrul dizisinde kötü karakterlerin ölümü hep baş kesme sahnesiyle gerçekleşirdi ama Noyan’da böyle bir şey olmadı.Sıradan birkaç kılıç kesiği tarzında yaralandı.Bu ihtimaller Noyan’ın geri dönüşünü destekler şekildedir.

ARTUK

ARTUK BEY

DirilisErtugrul-84e15

İSHAK

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

NOYAN

4. SEZONDA ÖLECEK KARAKTERLER

•Sultan Aleaddin Keykubat

•Hayme Ana

•Çolpan Hatun

•Sadettin Köpek

•İbn Arabi

•Artuk Bey

4. SEZONDA DİZİYE KATILACAK KARAKTERLER

Diziye veda edecek karakterlerin yanı sıra Diziye de bir o kadar yeni oyuncu katılmaktadır.Her sene senaryosu değişen Diriliş Ertuğrul dizisi farklı zamanları anlattığı için birçok oyuncu diziye katılacaktır.Uzun süre gündemde olan bu oyuncuların isimlerini sizler için derledik.Muhtemelen 4. Sezonda bu isimlerden çoğunu Dizide görebiliriz.

•Ahmet YENİLMEZ

•Alper KUL

•Çağkan ÇULHA

•Ertan SABAN

•Hasan YALNIZOĞLU

•İbrahim ÇELİKKOL

Kaan URGANCIOĞLU

•Kayra ŞENOCAK

•Mehmet ÖZGÜR

•Musab EKİCİ

•Rıza KACAOĞLU

gibi oldukça kaliteli oyuncu kadrosuyla ekranlara dönebilir.

Yukarıda da dediğimiz üzere bu yazdıklarımız gerek Sosyal medyadan, gerekse günlük yaşamdan alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.Sizler için topladığımız bilgileri makalemiz aracılığı ile sizlere ilettik.Belirttiğimiz tüm bilgiler tamamen tahmindir.Umarız tahminlerimiz kaliteli olur ve keyifle 4. sezonu izleriz.Bizler 4.Sezonun başlama tarihi hakkında resmi bir açıklama gelirse Web sitemizden sizlere aktaracağız.Bilginize Sunarız.

Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

10

Tepkiniz ne oldu?

Üzücü Üzücü
3
Üzücü
Yaratıcı Yaratıcı
8
Yaratıcı
Akıllıca Akıllıca
10
Akıllıca
Komik Komik
6
Komik
Efsane Efsane
8
Efsane
Düşündürücü Düşündürücü
6
Düşündürücü

Yorumlar 15

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. geçen sene 26 sında başlamıştı.Şampiyonlar ligi maçı olduğundan dolayı.Bu sene 25 inde veya bir önceki hafta başlama olasaılığı fazla.Ama spoiler için teşekkürler 😀

    1. Bizim beklentimizde 25 ama 1 hafta önceden başlaması düşük ihtimal çünkü çekimlere başlanmadı henüz 🙂

  2. Dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum bu sezon bomba gibi olcak bilgi için teşekkürler

Diriliş Ertuğrul 4 Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Yayın Tarihi Belli Oldu mu ?

Giriş Yap

Hoşgeldin!
Bir hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Sıfırlama

Kullanıcı adını yada e-mail adresini yazarak şifreni sıfırlayabilirsin.

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Penguen ailemize katılın!

Geri dön
Giriş Yap