Bursa Deniz Otobüsü Kullanımı


1

BURSA-İSTANBUL İSTANBUL-BURSA ARASI BUDO KULLANIMI

İnsanoğlu Tarihin ilk sayfalarından bu yana Yeni yerler gezmeyi ve keşfetmeyi her zaman sevmiştir.Bizde çağımıza ayak uydurarak gezmeyi çok seviyoruz. Bu makalede sizlere Bursa-İstanbul arası Bursa Deniz Otobüsü (BUDO) kullanımını kısaca anlatacağız.

IMG_1781

Çok Büyük Bir hizmet olan BUDO sayesinde zamandan tasarruf ederek 2 Saatlik kısa bir süre içerinde Bursa’dan İstanbul’a gidebileceksiniz.Unutmadan Söyleyelim BUDO bileti almak isterseniz, kredi kartınızla ödeyebilirsiniz ve rezervasyon kodunuzla, iskeledeki otomatlardan biletinizi alabilirsiniz. Sefer saatlerini ve diğer merak ettiklerinizi 444 99 16 numarasını kullanarak BUDO çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Yeşil Bursadan kısa süreliğine bir kaçamak yapmak istiyorsanız eğer BUDO tam da size göre.Uygun fiyat güvencesiyle sizlere Deniz otobüsünün ayrıcalıklarını yaşatmaktadır.

 

zksxzEMCRnALzLh-1600x900-noPad

BUDO bünyesinde şu an için 6 tane deniz otobüs bulunmaktadır. Bunlar:

  • Nilüfer Hatun,
  • Hüdavendigar,
  • Yıldırım Beyazıt,
  • Uludağ,
  • Emir Sultan,
  • Akşemsettin gemileridir.

Bir BUDO kullanan yarı Bursa’lı olarak gerçekten rahat ve güvenilir yolculuklar yaptım.Şuana Kadar yaşadığım tek sıkıntı İnternet üzerinden alınan biletlerde seçtiğiniz koltuğun gösterilen yerde olmaması.(Arka taraftan seçilen koltuk ön tarafta olabiliyor)Tabi bunlar küçük detay bunlara takılmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bursa İstanbul Büyük ada Seferleri hizmetide vermekte olan BUDO sayesinde Bursa Mudanyadan Direk olarak Büyükada Turu yapabilirsiniz.Genelde her 2 saatte bir sefer çıkarması ile Yolcu trafiği sorununu ortadan kaldırmıştır.Alt Salon ve Üst Salon seçimi ile dilediğiniz yerde sefer yapma imkanı sağlayan BUDO ile Güzel Türkiyemizin Mavi Cennetini seyrederek keyifli bir ulaşım sağlayacaksınız.

Bursa Mudanyadan Kalkan BUDO ile İstanbul Eminönüne gidip bizim içinde Balık Ekmek yiyebilirsiniz.Keyifli Yolculuklar Dileriz.

 


Beğendin mi? O zaman arkadaşların ile paylaş!

1
Patikli Penguen
Patikli Penguen kurucusu ve yöneticisi olan ufak penguen.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir