Game Of Thrones Ne Zaman Başlayacak ?

Game Of Thrones Ne Zaman Başlayacak ?

Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Dünyada milyonlarca izleyicisi olan Game Of Thrones’un sezon finali büyük merak uyandırmıştı. Geçtiğimiz 7. sezon final bölümünde ejderhalardan birinin ak gezenlere geçmesiyle birlikte duvarın yıkıldığı görülmüştür. Bu sonla birlikte daha da heyecan uyandıran dizinin yeni sezonu büyük merakla beklenmektedir. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Game Of Thrones’un yapımcısı HBO’dan yapılan açıklamalara göre dizi 2018’de 8. sezonuyla izleyiciyle buluşacaktı. Ancak Hibberd, HBO programlama başkanı Casey Bloys’a “Son sezon Weiss ve Benioff’un ihtiyaçlarına bağlı olarak 2019’a uzayabilir mi?” diye sordu. Soruya cevap veren Bloys, “Evet, bölümleri yazmalı ve bunları üretime almalılar. Bunun için zaman gerekebilir.” ifadelerini kullandı. Böylece dizinin kesin yayın tarihine ilişkin bir açıklama yapılmasa da 8. sezonunun ilk bölümü 2019 yılının Nisan ayında yayında olacak. Bu kadar gecikme sebepleri ise özellikle montaj işlemi oldukça zor geçtiği söylenmektedir. Game Of Thrones 8. Sezonun dizinin son sezonu olduğu ve 6 bölümden oluşacağı söylenmektedir. Diğer sezonların aksine 8. Sezon bölümlerinin 80-90 dakika aralığında olacağı belirtiliyor.

Game Of Thrones 8. Sezon Senaryosu

Cersei Lannister (Yedi Krallığın Kraliçesi) hamiledir ve Tyrion ile ateşkes ilan etmiştir. Daenerys Targaryen (Khaleesia) nin Jon Snow ile bir ilişkisi başlamıştır. Jon Snow’un kış tepesi Lordu olmasının ardından Yedi Krallığı Akgezenler’den koruyan duvarın ejderhanın birinin ak gezenlere geçmesiyle birlikte duvar yıkılmıştır. Artık Yedi Krallığı koruyan bir duvar olmaması nedeniyle hem ölüler hem de onlarla savaşmak için bir araya müttefikleri Winterfell’e doğru yol almıştır. 8. Sezonda Jon Snow liderliğinde birleşen müttefiklerin ak gezenler ile mücadelesini izleyeceğiz. Başladığı günden itibaren milyonlarca izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Game Of Thrones dizisinin yeni sezonu hakkında ki bilgiler şimdilik bu şekildedir.

Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 5 )